סלטים לאירוח

סלטים לאירוח עם סנדוויץ' בר אקספרס - באילו מצבים יש צורך להזמין אוכל מוכן?

כמה פעמים קרה לכם שדרוש לכם שירות הסעדה איכותי ומהיר, אך לא בהכרח קייטרינג? מצב כזה יכול להתרחש במסגרת פעילויות יומיות, הדורשות הפסקות לאוכל, אירועי חברה כגון ימי גיבוש, טיולים משפחתיים עם המשפחה המורחבת. אירועים כאלה דורשים ארוחות, שבמהלכן יש להגיש משהו קליל - אך משביע, לא יקר - אך איכותי, ולא פחות חשוב – בריא. כל זה רלוונטי גם עבור עסקים, וגם עבור אירועים פרטיים.

להסבר מפורט על הסלטים שלנו

מצבים כאלה יכולים להתרחש לעיתים קרובות, לכן כדאי תמיד שיהיו לכם אופציות שונות. לדוגמא, לאירועים כאלה ניתן לספק קופסאות של סלטים מיוחדים לאירוח. הרכיבים של ארוחה זו הם בריאים, טעימים, ובישראל יודעים מזמן – מנה גדולה וטובה של סלט זו הארוחה המשביעה ביותר. לפיכך, תמיד כדאי שיהיה לכם למי לפנות, על מנת לקבל שירותי הסעדה למצבים שתיארנו כאן.

משלוחי סלטים מוכנים של סנדוויץ' בר אקספרס – איכות, טריות, מהירות

סנדוויץ' בר אקספרס זה בדיוק השירות שאתם צריכים. בעזרת אספקה של מאכלים פשוטים ונגישים, אך טריים, מובחרים, שנארזו ועוצבו בקפידה ובעבודת יד – תוכלו לספק את תאבונם ואת דרישותיהם של האורחים הבררנים ביותר. סנדוויץ' בר אקספרס מספקים שירותים מגוונים של סלטים לאירוח, מגשי כריכים לאירועים וגם קייטרינג. הירקות במאכלים אלה הם תמיד הטריים ביותר, ולעולם לא נשארים ל"מיחזור" ליום נוסף.

בין השירותים המעולים הנוספים של סנדוויץ' בר אקספרס תוכלו למצוא מגשי אירוח לכל סיבה, סלטים לאירוח חלבי, וגם מכונות אוכל אוטומטיות, על מנת לאפשר לאורחים או לעובדים להתכבד בכל עת. כמו בשאר המקרים, גם האוכל שבמכונות הינו טרי ביותר: במידה ולא נעשה בו שימוש, הוא מוחלף מהר מאוד באחד חדש. איתנו תוכלו להיות רגועים – האורחים שלכם מקבלים את הארוחות הטובות ביותר.

מאפיינים של סלטים מיוחדים לאירוח

כאשר אתם חושבים על מנות טעימות – אתם קודם כל חושבים על מבחר. המנות מהסוג הטוב ביותר כוללות בתוכן מרכיבים רבים. הסוגים הפופולאריים ביותר שניתן הינם: יווני, טונה, לייט לשומרים על דיאטה (ירקות וגבינות דלות שומן בלבד), סלט הבית עם טונה וביצים, ואחד עם פטריות, תירס וביצה קשה.

בנוסף למגוון של הרכיבים, ניתן לבחור גם גדלים שונים, על מנת לספק את תאבונם של כל הנוכחים – ממנה אישית, ועד למנת ענק בכלי אובאלי שתספק את אחרוני האורחים.  

רוצים לקבל מזון לאירוע שלכם במהירות ובאיכות מעולה? זה הפיתרון עבורכם! צרו קשר במספר 1-700-70-42-42 עוד היום והתחילו ליהנות ממשלוחי אוכל שידהימו את האורחים שלכם.